Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dravý, rychlonohý a neúnavný útočník, tak to je prosím Jaroslav Lehký. Momentálně ve službách Kralic na Hané. Zeptali jsme se jej na pár otázek jak z pozice diváka, tak z pozice hráče. ( p. Lehký nyní čeká na vypršení svého tresu za červenou kartu. - pozn. red.).

 

Obrazek

Co říkáte na poslední vystoupení fotbalistů Zámeckého šenku ?

Otázku jste položil trefně - ano myslím si, že kluci potvrdili, že jsou fotbalisté. Jinak hráči předvedli hodně bojovný výkon, založený na lepší disciplíně a komunikaci. Myslím si, že nám výrazně pomohl příchod M. Borovského, který hrál opravdu výtečně. (v předchozích zápasech plnil prac. povinnosti - pozn. red.). Má výborné pokrytí míče a dokáže výborně načasovat přihrávku. Tím pak získáváme tlak a dobrým pohybem nutíme soupeře k chybám, které jsme tentokrát trestali. V této soutěži je nutné dát první gól. Nyní se nám to vedlo a to i díky pohotovým zákrokům Standeho (Stanislav Dragon - pozn. red.).  Zejména v posledním zápase, kdy za stavu 2:1 pro nás po velké hrubce našeho obránce předvedl fantastický zákrok. Pak jsme přidali další branku a tím jsme soupeře umlčeli a získali potřebný klid.

 Takže jste spokojen ?

Spokojen jsem, ale pořád máme co zlepšovat. Opět jsme se nevyvarovali pár velkých hrubek, ale to se prostě stává. Bez rizika se to prostě někdy hrát nedá. Jak říkám, spokojenost je. Jenom je potřeba to potvrdit i v dalších zápasech. Je potřeba zůstat na zemi a dál bojovat na dvěstě procent.

 Bylo to pro Vás v roli diváka težší než na hřišti ?

Raději bych byl s klukama na hřišti, ale momentální situace mi to nedovoluje. Musím říct, že jako divák jsem to nesl hůře. Když jste na tribuně a vidíte jak kluci makají, tak to prostě nedá a snažíte se jakkoliv pomoci - hlavně slovně (usmívá se). Znáte to, na tribuně je vždycky tisíc trenérů, protože se to z tribuny říká dobře, ale horší je to na hřišti. Ale vesměs jsem se kluky snažil povzbudit.

Co říkali hráči Vašemu komentování během hry, stěžovali si ?


Tak, že by si stěžovali, to se říct nedá. To by si nedovolili, jinak bych s nima vytancoval, jak říká pan Halenka (směje se). Ne, teď vážně. Kluci něco plácli, ale to tak prostě bývá. Jak říkám, na tribuně je každý trenér. Takových nás tam bylo víc, já jen byl asi nejvíc slyšet no.

Co říkáte na fanoušky Zámeckého šenku ?

Fanoušci jsou pro nás velmi důležití. Hrajeme to hlavně pro ně, že... Myslím, že tentokrát byli mnohem více slyšet a hlavně vidět (byly i mexické vlny - pozn. red.), což pobavilo i někdy velice zachmuřené rozhodčí. O takovou atmosféru se velkou měrou zasloužil pan Halenka některými trefnými hláškami typu: "Držíš to v hubě jak okurku!". Takže sranda byla a o to hlavně jde.

 Odbočíme na Vaši osobu. Kdy se chystáte opět do hry ?

Vypadá to, že nejdřív se dostanu do hry začátkem ledna, což mě moc netěší... Ale kluci možná budou mít radost, když jim to teď tak šlo, tak abych jim to zbytečně nekazil (s úsměvem).

 Tipnete si umístění Zámeckého šenku ?

No na tipy moc nejsem, ale důležité jak na konci sezóny na tom budeme je fakt, jestli se budeme scházet v co nelepším počtu na všechny zápasy a budeme disciplinovaní v obraně. Od toho se bude vyvíjet celé naše účinkování. Jinak bych si přál, abychom skočili tak do toho 4. místa a nabrali potřebné zkušenosti pro další ročník.

Ještě jedna otázka, co říkáte Vašemu trestu ? Zasloužil jste si ho ?

Čekal jsem tuto otázku... No co na ni říct... Jestli jsem si ho zasloužil?...asi ano, ale nemyslím si, že měl být tak přísný, jelikož sám sudí přiznal, že to byla jeho chyba. Šlo o to, že celý zápas byl posuzován divně a v člověku se to pak nahromadí a prostě vybuchne. Bylo tam několik velice diskutabilních situací, které sudí neodpískal a my z brejku dostali vyrovnávací branku 5 vteřin před koncem. Člověk se pak těžko ovládá a utrousí nějaké to nevhodné slůvko vůči rozhodčímu. Co mi pomůže, že pak za mnou přišel a začal se mi velice omlouvat, že to faul byl a že vlastně ani neví, proč to nepísknul, když to zkazí celému mančaftu. Člověk je jenom člověk, který dělá chyby, to beru, ale pak byl měl být trest i pro něj, nebo pro mne by měl být menší. Podle mě je chyba v tom, že tuto soutěž by měli pískat kvalitnější rozhodčí. Bylo tam několik zápasů, nemyslím jenom nás, kdy rozhodčí neodpískali několik zákeřných zákroků a pak, když hráč vidí, že se to nepíská, tak ještě přitvrdí a potom je to velice vyhrocené a rozhodčí pak neví, co s tím dělat.

Myslíte, že se to zlepší?

Myslím že ano, jen nevím, jestli se toho dožiju ( usmívá se).

 

Obrazek

 

 Věčně usměvavý Jaryn !!!     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...........................................................................................................................................................................

 

 

 

Trénér Zámeckého šenku, pan Musil ve službách Plumlovské kopané nám poskytl rozhovor po úvodních kolech krajské ligy. Pojďme se jej tedy zeptat na pár otázek.

 Obrazek

  Jak jste spokojen s vystoupením Vašich svěřenců ?

Spokojen být nemůžu, protože nám chybí body. Hra je jedna věc, výsledky druhá.

Myslíte, že nám chybí zkušenosti v téhle soutěži, nebo snad kvalita hráčů ?

To si nemyslím, protože většina hráčů má se sálovou kopanou své zkušenosti a kádr je dle mého názoru velice kvalitní. Jednoznačně výsledky neodpovídají kvalitě hráčů.

Proč jste nebyl přítomen na lavičce při zápasech ?

Na lavičce jsem nebyl, protože jsem neměl vyřízenou registraci. Nevěděl jsem, že i tzn. kusovka musí mít na lavičce platný průkaz. Je to zcela moje chyba, měl jsem si to zjistit a předejít tak komplikacím.

Myslíte, že to mohlo mít vliv na nezvládnuté utkání v závěru ? 

Těžko říct, jestli má nepřítomnost měla vliv na ty závěrečné infarkty v utkání. Určitě bych se snažil zareagovat ať už střídáním, nebo oddechovým časem. Ale i tak jsem přesvědčen, že takhle kvalitní mužstvo si to mělo " uhrát".

Jak se Vám zamlouvá složení kádru ?

Kádr je určitě kvalitní. Jak po stránce fotbalové, tak po stránce lidské. Některé hráče jsem hrát ještě neviděl, ale na to dojde příští sobotu. Doufám, že hráči, které zatím neukázali to, co od nich čekám prodají svoje kvality v zápasech. Záměrně nejmenuju, každý určitě ví, co předvedl a co je v jeho silách. Jsem rád, že do kádru byli vzati i hráči věkem dorostenci. Určitě jim to prospějej v jejich fotbalovém růstu, mají se od koho učit.

Pomýšlíte na horní příčky po výkonech, který Zámecký šenk předvedl ? 

Určitě. Já jsem v těchto věcích maximalista. Ono, a to tvrdím od začátku, zajíci se počítají až po honu. Bodů je ve hře ještě dost, takže chce to jen se konečně nastartovat plným bodovým ziskem. A v odvetách to každému vrátit. Protože 4 z 5 zápasů měli skončit jinak.

Očekáváte do dalších zápasů plný bodový zisk ?

Stoprocentně !! A i nějaké body za krásu, pokud by se udělovaly.

A Vaše přání na celkové umístění ?

Rozhodně nebýt tam, kde jsme teď. Já si myslím, že pohybovat se mezi 3. - 7. místem by pro nováčka nebylo rozhodně špatné. A hlavně, abychom vyvrátili tvrzení, že jsme soubor individualit a žoldáci !!!

 

Obrazek

Povede se trenérovi vyvrátit toto tvrzení společně s hráči Zámeckého šenku ??

 

        Uvidíme na konci krajské ligy ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

..........................................................................................................................................................................

 

 

Ambiciozní trenérka brankářů, fanynka, fotografka a především přítelkyně z řad jednoho našich fotbalistů, konkrétně brankáře Dragona, tak to je prosím Edita, která se nebojí poskytnout rozhovor a je pilným, zároveň i stálým příznivcem mužstva Zámecký šenk Kralice na Hané. Zeptali jsme se jí na pár otázek ..

 Obrazek

Jak jste spokojena se složením Zámeckého šenku ?

Myslím, že na složení našeho týmu nemůžu mít jednu jedinou výhradu. Mužstvo se skládá v podstatě z profesionálů a tak není pochyb o jejich zapálení nejen pro samotnou hru. Pro každého z nich je fotbal důležitou součástí života, takže není co řešit.

Co říkáte na partu, myslíte, že má zdravé jádro ?

Jak jsem říkala na začátku. Nejen, že jsou to částečně profíci, ale především kamarádi, kteří spolu tráví hodně volného času a to jak samotní hráči, tak i jejich partnerky. Takže jádro party je určitě tam, kde má být. Byl to výborný nápad založit takové mužstvo a účastnit se této soutěže.

Jak se Vám líbilo poslední vystoupení našich fotbalistů ?

První zápas, který proběhl neměl příliš vydařený konec. Výsledek byl zklamáním pro celý tým a především pro samotného brankáře Dragona, který zápas vzal hodně na sebe. A věřte, že vím o čem mluvím ... Pokud mohu mluvit sama za sebe, tak si myslím, že kluci hráli velmi dobře. Měli smůlu a doplatili na nesouhru a nezkušenost z těchto utkání.

Myslíte, že Zámecký šenk může pomýšlet na horní příčky ?

Zámecký šenk musí pomýšlet na horní příčky, jinak dostanou na zadek chlapci .. . Hodně lidem našeho týmu dalo velkou práci tenhle nápad zrealizovat a proto by byla veliká škoda bojovat o poslední místa. Právě naopak.

Jak to vypadá s brankářem Dragonem, bude připravený nastoupit ?

Na tuhle otázku budu odpovídat především z pozice partnerky. Vzhledem k tomu, že ke své nemoci přistupuje, tak jak se má, tak věřím, že se dá do kupy a nastoupí v plné síle. Byla by velká škoda, kdyby zrovna on chyběl v dalších utkáních. Do soboty zbývá dostatek času, tak uvidíme v jaké podobě nastoupíme.

Nevyčítala jste mu poslední vystoupení, ve kterém se neovládl ?

Nevyčítala ! Důvodem jeho reakce bylo fyzické napadnutí na jeho ten den bolavou nohu a proto se ani nedivím jeho reakce. Příště se určitě ovládne, spolehnětě se ..

Tím chcete říct, že jste mu domluvila ?

Domluvila ? Je to tvrdá hlava, ale dal si říct a snad se to už nebude opakovat. Pevně tomu věřím.

Co by jste vzkázala našim borcům do dalších zápasů ?

Vzkážu jim jen to nejlepší ! Především hodně štěstí, které ve fotbale nesmí chybět. A hlavně, aby jim tahle soutěž přinesla plno zážitků do života. Teď záleží pouze na nich, zda budou příjemné, či nikoliv.

 

.........................................................................................................................................................................

 Rozhovor s Radkem Janečkem

 

 Velká osobnost ZáObrazekmeckého šenku, která se nebojí jediného soupeře k poražení. Takovou povahu, povahu dračího muže má útočník Janeček. Zeptali jsme se jej na pár otázek, jak z pohledu Zámeckého šenku, tak z  jeho osobního pohledu na uplynulou a pro něj zřejmě zpackanou sezonu v domácí soutěži, tedy v 1. HFK Olomouc.

 

Jak vzniklo mužstvo Zámecký šenk ?

Mužstvo Zámecký šenk Kralice na Hané začalo vznikat úplnou náhodou. Někdy v létě tohoto roku jsme tak seděli s partou kluků a tenkrát nás napadlo, konkrétně mne, Jardu Lehkého a Romana Petrželu, že bychom mohli založit fotbalové mužstvo z kamarádů, co se známe a stýkáme skoro každým dnem.
První myšlenka byla spíše humorná. Jen tak si zahrát, neboli začutat v teple, tedy v hale. Postupně jsme tu myšlenku začali realizovat jiným směrem a nakonec z toho vznikl velmi ambiciozní celek Zámecký šenk.

Co říkáš prvotnímu vystoupení Zámeckého šenku ?

Tak samozřejmě nemůžu být spokojen, jako každý z naší party. Po dvou zápasech nemáme ani bod, ale na druhou stranu si myslím, že jsme měli i trošku smůlu a chybí nám zkušenosti, jelikož tuhle soutěž hrajeme v této sestavě prvním rokem. Doufám tedy, že jsme si špatné výsledky vybrali hned na úvod soutěže a teď už to bude jen a jen lepší a přijdou výsledky.

Jsi spokojen s předvedenou hrou mužstva ?

Podle mého mínění hra nebyla tak špatná, jako samotný výsledek, ale určitě se musíme víc tlačit do zakončení a střílet z každé pozice a ono tam už něco vytouženého spadne. Tady nás tlačí nejvíce bota.

Co říkáš na kádr mužstva ?

Kádr je určitě velmi kvalitní a dobře vyvážený a hlavně, což považuji za prioritu je složen z kamarádů a to byl hlavní účel. Kvalita je na místě.

Jaké máte ambice v soutěži ?

Ambice ? Ambice máme určitě ty nejvyšší. Umístit se do třetího místa by bylo velmi pozitivní. Teď budu mluvit za sebe! Kdybych měl ambice ve formě záchrany, tak se do této soutěže nehlásím, nemělo by to smysl.

Čekají vás další 3 utkání, pomýšlíte na vítězství ?

Jak už jsme poznali, tak každý zápas bude velmi težký, takže to každý z nás jak se říká musí odjezdit na 100 % a když se k nám přikloní i trošku toho štěstí a budeme střílet branky, tak by jsme mohli alespoň těch 6 bodíků získat. To by bylo moje přání do dalších bojů. Pokud moje přání nevyjde, tak se nedá nic dělat. Soutěž je přeci ještě dlouhá, ale apeluji na to, aby jsme v zápase prodali vše co můžeme a měli tak čisté svědomí a hlavně radost ze samotné hry. Nesmíme totiž zapomenout, že to hrajeme pro zábavu, ale každý vyhrává rád.

Teď trošku pestrosti, nemáte v kádru nějak moc masérek ?

Rychlý útočník se nejdříve směje, po té odpovídá ... na začátek bych chtěl podotknout, že máme moc krásné masérky, jedna hezčí než druhá. Myslím si, že masérek není nikdy dost ( opět smích .. 

Já osobně tam jednu favoritku mám. Je to přímo moje osobní a touto cestou bych jí chtěl vzkázat, že na další zápasy mne musí nachystat mnohem lépe, než tomu bylo v předchozích zápasech. Byl jsem totiž nějaký těžký, chce to asi víc odlehčit ( opět smích ... )

Jinak s masérkama zatím 100 % spokojenost. Asi budou prémie ( samozřejmě v naturáliích).

Odbočíme na Tvoji osobu, jak to vypadá s Tvojí budoucností v 1. HFK Olomouc ?

S mojí budoucností to vypadá, že v HFK v zimě skončím a změním klub. Byl jsme zde pět let, zažil dobré, ale i zlé a je určitě čas na změnu. Na sezoně není nic moc co hodnotit, jelikož jsem měl zákaz hrát, tak bych se k tomu raději nevyjadřoval.

Máš nějaké nabídky, nebo snad přání, kde zakotvíš ?

Tuhle otázku bych nechtěl moc rozebírat. Nerad bych něco zakřiknul. Samozřejmě, že se něco rýsuje, ale to si každopádně nechám pro sebe. Uvidíme jak to všechno dopadne, snad dobře. To by bylo fajn, ale odpověď budu znát příští rok, tak se mě zkuste zeptat potom.

 Obrazek

 Že by dravý útočník vyhlížel lepší časy přípravy na zápas ???

 

Uvidíme ....  

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zdravím všechny!!!

(David, 21. 1. 2009 16:53)

Čau všichni, jak se máte? Mrzí mě, že jsem se nemohl dostavit toho 3. ledna do Kostelce ani na ty pohárový zápasy, abych se na Vás podíval, podpořil Náš tým a zažil s Váma jako vždy kopec srandy. S Dadym, Haličem, Jancem a Mazim jsem ale ve spojení, takže snad Vás ostatní, samozřejmě i masérky a fanoušky pokaždý ode mně pozdravovali. Škoda teď toho poháru, ale slyšel jsem a taky četl tady, jak úřadovali PÁNI ROZHODČÍ, takže s tím se nedá nic dělat, bohužel. Mají štěstí, že jsem tam nebyl, jinak bych je nejednou pořádně přejel tam i nazpět! :) No a pak by mi mohli dát tu červenou kartu, jak mají v oblibě! Jinak nevím, kdy se s většinou zase uvidíme, ale snad brzy. Kdyžtak se domluvíme a mohli bychom společně někam zajít. Ale teď asi bude těžký najít termín, kterej by vyhovoval většině, páč kluci mají zápasy. Třeba to ale nějak vyjde a něco spácháme, co nejdřív! :) Mějte se všichni báječně a ať se daří nejen na hřišti, ale hlavně v životě!!! Páá páá kamarádi a kamarádky...nebojte, přece bych na Vás nezapomněl! :)

Hezké Vánoce všem!!!

(David, 24. 12. 2008 15:39)

Šťastné a Veselé Vánoce přeju všem kamarádům, kamarádkám, tréňovi a příznivcům Zámeckýho Šenku. Spoustu dárečků pod stromečkem, krásný a pohodový celý svátky. No a do novýho roku 2009 hlavně zdravíčko, štěstí a lásku.

FANTASTICKÁ SOBOTA!!!

(David, 24. 12. 2008 15:34)

Tak v sobotu 20. 12. 2008 se nejdřív v Kostelci bralo zasloužených 9 bodů a večer následoval velkej večírek! :) Ale vezněme to hezky postupně. V prvním utkání proti Indianě Plumlov byl začátek malinko nervózní, ale pomohl nám první gól, který dal šutér Janec! :) Ve druhém poločase to bylo o druhé brance, kterou naštěstí celkem brzy vstřelil buď Mazi nebo Mara Borovský ( nějak si to nemůžu vybavit ). Druhý gól klukům přišel velice vhod, protože Indiana začala vystrkovat drápky a několikrát tak musel ukázat své kvality náš goalkeeper Stande! Po brance na 2:0 už byl zápas zcela v naší réžii a po gólech Haliče, druhém zásahu Jance v utkání a chytrosti Maziho vyhrál Zámecký Šenk 5:0! Jedinou kaňkou bylo, že se v závěru po střetu se soupeřovým brankářem zranil Mara Borovský, který už tak nenastoupil do dalších matchů. Nemělo by to ale být nic vážného a do příště snad bude Mara zase v plné síle.
V dalším zápase nás čekal soupeř ze Zlína. Bohužel Zlínští nedorazili na utkání včas, takže jsme vyhráli kontumačně 5:0! Kluky štvalo, že si nezahráli, ale 3 body jsme samozřejmě brali s vřelým DÍKY! :)
No a ve třetím, zároveň i posledním zápase jsme se střetli s Victorii Kroměříž. Tento souboj byl velice vyrovnaný a čemž svědčí konečný výsledek 6:4 v náš prospěch. Nejdříve se dostala do vedení Kroměříž, ale naštěstí hned vzápětí šťastnou tečí srovnal Mazi. Následně oba celky ještě přidaly po jedné brance a do druhé půle se tak vstupovalo za stavu 2:2. Ve druhém poločase se tento stav celkem dlouho neměnil, až takovou svižnou střelou z větší vzdálenosti převážil misky vah na stranu Zámeckého Šenku náš obránce Halič. Bohužel vedení kluci dlouho neudrželi, jelikož ze standartky inkasoval Stande smolnej gól a bylo tak opět vyrovnáno. Nakonec se ukázala naše pevná vůle, obrovský týmový duch a je potřeba říct, že i trošku štěstíčka. Ale to přeje těm, kteří mu jdou naproti. Dvěma slepenými góly Jance a Haliče jsme odskočili na 5:3! O chvilku později byl ještě v těsné blízkosti brány jasně faulován Dady. Následovala tedy penalta, kterou bezpečně proměnil Mazi. Potom už jen hosté stačili snížili na konečných 6:4!
Konečné resumé je tedy výborné, 3 zápasy, 3 výhry, 9 bodů a příjemně prožité odpoledne s kamarády! Večer jsme se nakonec ještě všichni sešli v Mysticu a stálo to teda za to! :)

Mám to pod kontrolou! :)

(David, 18. 12. 2008 14:48)

Vůbec, mám to zcela pod kontrolou! :) A náhodou občas se tak prolítnout není na škodu věci...ha ha :). V sobotu v Kostelci čao! :)

Re - GRATULACE

(Toncek, 13. 12. 2008 10:41)

Ahoj ahoj, mám takový pocit, že ten David by jenom chlastal....za chvíli nám po těch křídlech vzlétne!!!!

TO JE ONO - GRATULACE!!!

(David, 7. 12. 2008 20:57)

Čau všem! Tak konečně máme body na kontě! Gratulace a věřím, že to tak půjde dál! Toho 20. 12. se mnou v Kostelci počítejte, to je jasná páka, že dorazím :). A pak večer bychom něco nepodnikli? Co vy na to? :) Jo a jinak jsem slyšel, že Dragi měl narozky...tož vše nej ty pardále jeden, ať se daří jak na hřišti, tak především v životě, ať jsi zdravej, šťastnej a s Editkou vám láska jen kvete! :) Mějte se všichni JEN NEJ! čao David.

Pro Davida

(Stande, 20. 11. 2008 20:08)

Ahoj Davide, no vidíš .. já jsem myslel, že píše náš trenér, ale to nevadí ... něco s tím uděláme ...

Díky za všechno ... a sem tam nám to tady okomentuj :)

Já ale nejsem Musil! :)

(David, 20. 11. 2008 17:41)

Došlo k menší chybce :). Vzkaz jsem opravdu napsal já, tedy David Dostál a nikoli Musil :). Jen aby došlo k upřesnění :). Pááček

pro Dragiho :)

(David, 20. 11. 2008 17:32)

Čau Dragi. Tak to jako kapitán řádně ošéfuj a dej mi pak vědět :). Víš, že tě mám ještě učit pít :). Jen nebudu určitě moct 13. 12. to už jdu na oslavu narozek, takže tento datum předem zavrhuji! :) Jinak tuhle sobotu budu řádit v Mysticu ( bývalá Galaxie ), kdyby mě chtěl někdo přijít pozdravit :). Měj se a pozdravuj Editku. čao kamaráde

Akce je třeba

(Stande, 20. 11. 2008 14:48)

Zdravím trenéra Zámeckého šenku !!!
Akce bude, bude ... to se zařídí.

V sobotu to bude 100 % lepší než před 14 dni, to si piš :)

AKCE JE TŘEBA!!! :)

(David, 20. 11. 2008 14:44)

Zdravím všechny :). Tak jsem si četl rozhovory, díval se na stránky a je to super! Jen musím podotknout, že v prvních dvou zápasech se zřejmě projevila neúčast trenéra, tedy mojí osoby! :) Jak většina z Vás ví, tak já nejradši jen běhám, ale do Otrokovic to bohužel nedám...to vyhořel jak papírovej čert někde v půlce :D. Takže Vás přijdu zkontrolovat 20. 12. do Kostelce, jasný :). Pevně však věřím, že ostatní zápasy zvládnete i bez mojí nepřítomnosti! :) Jo a jinak bych byl PRO, aby se udělala nějaká společná akce za účasti všech. Tedy i masérek, páč nějaký ještě vůbec :). Co vy na to? Mějte se skvěle a ať se daří nejen na hřišti! :) Čao David alias Trenér, Indián, Dravec...každej mi říkáte jinak :D.